Vastuvõtt ja väljaarvamine

Soinaste lasteaia Laululind ja filiaali teeninduspiirkond on – Külitse alevik, Laane küla, Lemmatsi küla, Lepiku küla, Läti küla, Reola küla, Räni alevik, Soinaste küla, Soosilla küla, Tõrvandi alevik, Täsvere küla, Uhti küla, Õssu küla, Ülenurme alevik.

Lasteaeda vastuvõetavad lapsed

• Lasteaeda võetakse laps, kelle ja vähemalt ühe lapsevanema elukoht rahvastikuregistri andmetel on Kambja vald.

Lasteaiakohtade järjekorda haldab Kambja Vallavalitsus. Taotlemise täpsem teave on leitav vallaveebist aadressil: https://www.kambja.ee/lasteaiakoha-taotlemine

Lasteaiast lahkumine

• Lapse lasteaiast lahkumise taotlus tuleb lapsevanemal esitada Kambja valla haridusteenuste haldamise süsteemis ARNO.
  • Kohakasutuslepingu lõpetamise taotlus esitatakse vähemalt 14 päev enne lepingu lõppemist.
  • Lapse lasteaiast lahkumisel on vanem kohustatud tasuma osalustasu terve kalendrikuu eest, sõltumata lasteaiast lahkumise kuupäevast. Toidukulu tasub lapsevanem lapse tegelike toidukordade eest.

Lapse lasteaiast väljaarvamine

1. lapsevanema taotluse alusel Kambja ARNO keskkonnas;
  2. laps on arvatud kooliõpilaste nimekirja;

Koolikohustuslik laps, kelle vanem ei ole Kambja ARNO keskkonnas esitanud hiljemalt 31. augustiks taotlust lapse lasteaiast väljaarvamise kohta või nõustamiskomisjoni otsust koolikohustuse täitmise edasilükkamise kohta, arvatakse lasteaiast välja.